Azimle Çalışacağız

Mecliste gurubu bulunan siyasi partilerin gurup sözcüleri yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunurken, Başkan Osman Çelik, “Yeni dönemde Serdivanımız için güzel hizmetlere birlikte imza atmak istiyoruz. Bu bağlamda tüm meclis üyelerimizle birlikte uyum içerisinde hareket ederek, azimle çalışacağız. Rabbim Serdivanımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi.

Konuşmaların ardından 17 maddelik gündeme geçilerek; meclis başkanvekili, meclis katibi, encümen üyeleri ve 4081 sayılı çiftçi mallarının korunması hakkındaki kanunun 3.,4. ve 5. maddeleri gereği üyelerin seçimi gizli oylama sonucu belirlendi.

Gündem maddeleri arasında yer alan; hukuk, imar, plan ve bütçe komisyonları, Marmara Belediyeler Birliği, Sağlıklı Kentler Birliği ve Tarihi Kentler Birliği üye seçimleriyle, 3634 sayılı Milli Müdafaa Mükellefiyeti Kanunu’nun 8. Maddesi Gereği üye seçimi ise işaretle oylanarak belirlendi.

Şimdi Hizmet Üretme ve Çalışma Zamanı

Görev alan tüm meclis üyelerini tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Çelik, “Serdivan’da en güzel hizmetleri hayata geçirmek ve ilçemizin her metrekaresine hizmet götürmek için, yeni dönemde gece gündüz demeden çalışacağız. Şimdi Serdivanımız için çalışma ve hizmet üretme zamanı. Gayemiz; dün olduğu gibi bugün de yarın da; tüm meclis üyelerimizle birlikte ortak hareket ederek, geleceğin Serdivan’ını birlikte inşa etmek.” ifadelerini kullandı.

4 800X533-7

6 (1) 800X533