Konserin açılış konuşmasını gerçekleştiren Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Sakarya Ticaret Borsası olarak sanata ve kültürel etkinliklere verdiğimiz önemi her fırsatta ortaya koymak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu çabanın bir göstergesi olarak ortaya koyduğumuz ve çalışmalarını yürüttüğümüz halk konserimizin üçüncüsüyle tekrar karşınızdayız.

Hepiniz buraya katılım sağlayarak, kıymetli zamanınızı bizlere ayırdınız. Hepiniz için ayırdığımız bu zamanın özel ve keyifli geçmesini diliyorum.” dedi. 

Başkan Mustafa Genç, konuşmasını şu şekilde sonlandırdı; “Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde emeği ve desteği bulunan; başta Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanımız, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimize, bu salonu bize tahsis eden Serdivan Belediye Başkanımıza, Koro Şefimiz TRT Sanatçısı İlker Gökkaya’ya ve koromuzda yer alan gönüllü koristlerimizin her birine teşekkür ediyorum.”

Yoğun katılımın olduğu konserde Türk halk müziğinden eşsiz eserler seslendirildi. Konser, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç’in Koro Şefi İlker Gökkaya’ya teşekkür çiçeği takdim etmesiyle sona erdi. 

I M G 8965I M G 8652