Tektaş pırlanta kolye tasarımlarını bir yıl dönümü veya doğum günü için satın alıyor olsanız da, klasik kesim tek taş pırlanta kolyeleri tercih ettiğiniz zaman asla yanlış yapmış olmazsınız. Pırlanta kolyeler, hanımefendinize kendisini dünyanın kraliçesi gibi hissettirecek bir diğer seçenektir. Bu küpeler birçok farklı şekil ve boyutta tasarlanmaktadır.

Sevdiğinizi gerçekten şımartmak istiyorsanız onları beyaz altından veya sarı altından ve hatta platinden alabilirsiniz. Bu tür küpeler için en popüler stil tasarımlardır. Ancak tektaş pırlantanın yeri her zaman bambaşkadır! Pırlanta kolye, her gün takılabilen zamansız bir hediyedir. Pırlanta dünyanın en popüler değerli taşlarından biridir ve yüzyıllardır aşkın ifadesi olarak kullanılmıştır.

Tektaş pırlanta kolye, sivri uçlu klasik, beyaz altın ayarında tek yuvarlak kesim pırlanta orta taş setine sahip olabilir. Tek taş pırlanta kolyeler, diğer metal renk ve şekillerinin yanı sıra farklı karat boyutlarında ve pırlanta kalite derecelerinde mevcuttur. Bu noktada eğer siz de https://www.emajewellery.com.tr/tektas-pirlanta-kolye internet sayfasını ziyaret edecek olursanız en yeni modellerle tanışma fırsatını da elde edersiniz.