Başkan Hisarcıklıoğlu “Öncelikle Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve meclis üyelerinin yeni görevi hayırlı olsun. Sizler Sakarya Ticaret Borsası’nda dört dörtlük işler yapıyorsunuz. Akredite gıda laboratuvarınız, lisanslı deponuz ve canlı hayvan borsanızla Sakarya’ya tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sunmaya devam ediyorsunuz. Beş yıldızlı hizmet verip ilinizin coğrafi işaretli ürünleri olan Adapazarı Beyaz Kestane Kabağı, Geyve Ayvası ve Sakarya Süpürgesi’ne sahip çıkıyorsunuz. 

Son dönemde dünyada yaşadığımız sorunlar bizlere gösterdi ki gıda üretimi insanlık için büyük bir öneme sahip. Sunduğumuz hizmeti hakkıyla yerine getirebilirsek bizler için ne mutlu.” ifadelerine yer verdi. 

Hisarcıklıoğlu’nu ağırlamaktan duydukları onuru dile getiren Meclis Başkanı Bekir Uztürk, “Ziyaretiniz için şahsım ve Borsamız adına size teşekkür etmek isterim. Bulunduğumuz görevde şehrimize, ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.” dedi. 

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Borsamız da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduk değerli başkanım. Borsamızda üyelerimize en şekilde hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Türk Özel Sektörü ve ülkemizin gelişimi için camiamızı ulusal ve uluslararası arenada başarı ile temsil eden siz kıymetli Başkanımıza bir kere de burada teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

İyi dileklerle başlayan ziyaret karşılıklı hediye takdimi ile sonu erdi. 
I M G 5530 K K