İl yönetim kurulunda değişiklik yok

Toplantıda İl sekreteri İnci Turnuk, Mali sekreter Mehmet Div, Sosyal işler sorumlusu Melike Toy, üye Alican Yoldaş, üye Ali Avşar ve üye Akın Akbulut'un görevlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadığı belirtildi.

Tebrik ve başarı

Toplantı sonrası Merkez Karar Kurulu (MHK) üyesi İbrahim Okan Özkan ve Örgütlenme Bürosu üyesi İlyas Gümrükçü, yeni İl Başkanı Bahtiyar Bodur’u tebrik ederek başarı dileklerinde bulundular.

BODUR: "var gücümüzle çalışacağız"

Toplantı sonrasında bir konuşma yapan Bahtiyar Bodur, yönetim kuruluna teşekkür ederek şunları söyledi: "Partimizin tanıtılması, büyütülmesi, üretim devrimi politikalarımızı ve milli devlet bildirgemizi kitlelere anlatabilmek için var gücümüzle çalışacağız."

Bahtiyar Bodur kimdir?

1954 yılında Geyve'de doğan Bahtiyar Bodur, öğrenimini Sakarya'da tamamladı. Adapazarı Belediyesi ve Türkiye Elektrik Kurumu'nda çalıştıktan sonra 2000 yılında emekli oldu. Halen Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi Sakarya temsilciliği görevini yürüten Bodur, ayrıca aydinliksakarya.com internet sitesinin imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmenidir. Evli ve üç çocuk sahibidir. 

612Fa174 296D 4E32 97E5 8440Dff002B0