Seçim süreci boyunca yoğun bir katılımın yaşandığı Yenikent'te, mahalle sakinleri tercihlerini belirlemek için sandık başına gitti. Yapılan oylama sonucunda, Yenikent'in 3 mahallesinde de muhtarlık koltuklarına oturacak isimler belirlendi.

15 Temmuz Camili Mahallesi'nde yapılan seçimlerde, mahalle sakinlerinin tercihi Çetin Karagözoğlu'ndan yana oldu. Karagözoğlu, mahalle muhtarlığı görevine layık görüldü. 15 Temmuz Camili Mahallesi'nin dinamiklerine ve ihtiyaçlarına hakim olan Karagözoğlu, halkın desteğini alarak yeni dönemde mahalle yönetimine liderlik edecek.

Yenikent Bolgesinde Yeni Muhtarlar Belirlendi Iste Kazanan Adaylar 27594

Karaman Mahallesi'nde ise Vedat Kaçar, mahalle muhtarlığı için seçilen isim oldu. Karaman Mahallesi sakinleri, Kaçar'ın tecrübesine ve vizyonuna güvenerek oylarını kullandılar. Kaçar, mahalle halkının beklentilerini karşılayacak projeleri hayata geçirmek için hazırlandığını belirtti.

Yenikent Bolgesinde Yeni Muhtarlar Belirlendi Iste Kazanan Adaylar 27593

Korucuk Mahallesi'nde ise Muhammed Ali Kansız, mahalle muhtarlığı görevine seçilen isim oldu. Kansız, Korucuk Mahallesi'nin gelişimine katkı sağlayacak projeleriyle dikkat çekti. Mahalle sakinleri, Kansız'ın liderliğinde mahallelerinin daha da güçleneceğine inanıyorlar.

Yenikent Bolgesinde Yeni Muhtarlar Belirlendi Iste Kazanan Adaylar 27592

Yenikent'in 3 Mahallesi'nde destekledikleri muhtar adaylarının sandıktan galip çıktığını gören mahalle sakinleri, seçim sonuçlarını coşkuyla karşıladılar. Yeni muhtarlar, bölge halkının güvenini kazanarak görevlerine başlamaya hazırlanıyorlar. Yenikent'in gelişimine katkı sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirten muhtarlar, mahallelerinin refahı için çalışacaklarını ifade ettiler.