Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Berberler Odası esnafıyla bir araya geldi. Oda Başkanı Haluk Hacıoğlu ve berber esnafının yer aldığı buluşmada Başkan Adayı Alemdar’a, Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili eşlik etti.

Yusuf başkanımız her zaman yanımızda oldu

Programda konuşan Oda Başkanı Haluk Hacıoğlu, “Değerli meslektaşlarım, 19 senedir sizlere hizmet ettik fakat şunu belirtmeliyim ki hiçbir zaman yalnız değildik. 15 yıl Serdivan Belediye Başkanlığı yapmış şimdi ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adayı olan Yusuf başkanım bizlerin her zaman yanında oldu. İnanıyorum ki bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki süreçte de Yusuf Başkanımız bizlere daha güçlü destek verecektir. Biz Berberler Odası olarak 800 üyemizle sayın başkanımızın destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

İyi günde de kötü günde de yanınızda olmaya devam edeceğiz

Konuşmasında beraberlik vurgusu yapan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Ne zaman hangi konuda neye ihtiyaç olduysa en zor günde de en güzel gününüzde de her zaman yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ümit ediyorum ki yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize en güzel hizmetleri gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Sakarya AK sevdanın kalesi oldu

Sakarya’nın bugüne kadar en güçlü desteği verdiğini ifade eden İl Başkanı Yunus Tever, “Her meslek dalı bizler için çok kıymetli. Berberlerimiz de elinin emeğiyle bütün gün ayakta fedakarca hizmet veriyor. Rabbim hayırlı kazançlar nasip etsin. 2002’den bugüne AK Sevdaya en güçlü desteği verdik ve bu sevdanın adeta kalesi olduk. İnşallah bu sevda 31 Mart’ta da değişmeyecek ve daha da güçlü bir şekilde Cumhur İttifakı’nın yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Tüm sıkıntılarımızı birlikte aşacağız

Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, geçmişte esnafın sıkıntılarına ortak olduklarını belirterek, “Bizler esnafımıza karşı her zaman dayanışma ve paylaşım ruhuyla yaklaştık. Özellikle pandemi döneminde esnafımızın sıkıntılarına karşı çok yönlü çalışmalar gerçekleştirdik. Dün olduğu gibi bugün de esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Sizlerin yaşayacağı herhangi bir olumsuzlukta ve Berberler Odamızın gerçekleştireceği herhangi çalışmada bizleri her zaman yanınızda göreceksiniz. İnşallah bugüne kadar hassasiyetle sürdürdüğümüz kardeşlik duygumuzu yeni dönemde de geliştirerek sürdüreceğiz” diye konuştu.

Aramızdaki kardeşliği pekiştireceğiz

Konuşmasının devamında sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çeken Alemdar, “Burada muazzam bir dayanışma var. Şehrimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarında bu dayanışmayı görüyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Çünkü bizler omuz omuza olduğumuz sürece var olacağız. Bünyenizde yakaladığınız bu dengeye, bizler de kapsayıcı belediyecilik anlayışıyla iştirak ederek aramızdaki kardeşliği pekiştireceğiz. Rabbim birliğimizi ve kardeşliğimizi daim etsin. Bizlere göstermiş olduğunuz nazik misafirperverlik için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

10 (3)-17 (5)-33 (8)-2