Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile devam etti. Oda Başkanı Yusuf İlkhun ve şoför esnafı tarafından karşılanan Alemdar’a, TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan ve Sakarya Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik katıldı. Ziyarette selamlama konuşması yapan Oda Başkan İlkhun, “Çıkmış olduğunuz yolda başarılar dileriz. Adaylığınız açıklandığı andan itibaren Sakarya’da pozitif bir hava oluştu. İnşallah bu pozitif hava devam eder ve şehrimize birlikte hizmet ederiz” dedi.

Yusuf Alemdar Şoförlerle Bir Araya Geldi;

Büyükşehirler arasında en yüksek oyu alacağız
Program konuşan İl Başkanı Yunus Tever, “Bir yerel seçim yarışına girdik. Mücadelemiz en yüksek oyu alabilmek. Cumhurbaşkanımız Sakarya’mızı AK Sevdanın kalesi olarak nitelendiriyor. İnşallah biz bu kalede en yüksek oyu alarak birinci parti olacağız. Biz her zaman oda başkanlarımızla uyumlu çalıştık. Bu çalışma inşallah Yusuf Başkanımızla birlikte daha güçlü devam edecektir” dedi.

Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği vereceğiz
Odalarla sıkı bir iletişim halinde olduklarını ifade eden Sakarya Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan ise, “Geçmiş 5 yıllık süreçte odamıza sık sık geldim. Rabbim birliğimizi daim etsin. Biz her zaman sizlerden memnun kaldık. Önümüzde önemli bir yerel seçim var. Yusuf Başkanımızı sizlere anlatmamıza gerek yok, o sizlerin çok yakından tanıdığınız bir başkan. Hem teşkilattan hem belediyecilikten gelme kıymetli bir şahsiyet. İnşallah Yusuf Başkana ve Cumhur İttifakı’na en güçlü şekilde desteği vererek şehrimizin en güzel yarınlara ulaşmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Yusuf Alemdar Şoförlerle Bir Araya Geldi;2

Yusuf Başkanımız tüm kesimlere karşı adaletli bir insandır
Konuşmasında güçlü destek vurgusu yapan Sakarya Milletvekili Ali İnci, “Yusuf Başkanımız tüm kesimlere karşı adaletli ve hakkaniyet içerisinde davranan bir insandır. Hepimiz kendisini çok iyi tanıyoruz. İnşallah elinden gelen tüm gayreti gösterecek ve Sakarya’mıza gereken hizmeti getirecektir. Bizler de ona en güçlü şekilde destek vermeliyiz. Bundan dolayı sen ben demeden Sakarya’mızda Cumhur İttifakı’na en yüksek desteği vereceğimize inanıyorum” dedi.

Şehir ulaşımı önceliğimizdir
Şehir ulaşımında şoför esnafının önemine dikkat çeken Başkan Adayı Alemdar, “Şehrimizin ulaşım alanındaki gelişimi bizlerin öncelikleri arasındadır. Sizin bu konuda üstlenmiş olduğunuz misyon büyük önem arz ediyor. Tecrübeleriniz bizler için çok kıymetli. Sürekli gelişen ve nüfusu her geçen gün artan şehrimizin ulaşım konusundaki sıkıntılarını siz kıymetli oda üyelerimizle istişare edeceğiz. Planlama ve hizmet süreçlerindeki iyileştirmeleri hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz” dedi.

Yusuf Alemdar Şoförlerle Bir Araya Geldi;4

Bir milyondan fazla insan için birlikte çalışacağız
Konuşmasında taksi esnafına teşekkür eden Alemdar, “Şartlar ne olursa olsun insanımızın derdine koşan sizlersiniz. Böyle bir günde siz değerli şoför dostlarımla buluşmaktan onur duydum. Sorunlarınızı ve hassasiyetlerinizi çok iyi biliyoruz. Bizden hizmet bekleyen 1 milyondan fazla insanımız var ve onlar için birlikte çalışacağız. Biz bu şehre sizlerle beraber hizmet etmek istiyoruz. Şehrimizde her geçen gün yeni beklentiler oluşuyor. Bizler bu beklentilere ortak akılla, yeni hizmetler üreterek cevap vereceğiz. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru insanlarla birlikte hareket ederek şehrimiz için en iyisini yapacağız. Bu vesile ile bizleri ağırladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.