Geçmiş dönem AK Parti Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Adem Tok, Serdivan Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunda yaptı. Tok, "Biz AK Parti'de hizmete işin mutfağından başladık. Serdivan'a ve Serdivanlı vatandaşlarımıza elimizden gelenin en iyi hizmeti vermek için ve bu davanın bir neferi olabilmek için bugün buradayız. Çıktığımız bu yolda Allah muvaffak eylesin" dedi.

"Siyasetin her kademesinde rol aldım"

Serdivan ilçesine hizmet için yola çıktığını belirten Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Adem Tok, "Çocukluğumdan bu yana Sivil Toplum Kuruluşları ve siyaset sahnesinin her kademesinde görev aldım. Gönül belediyeciliğinin mimarı Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'de tarih yazan AK Parti'mizde de siyaset sahnesine atıldım. Mahalle başkanlığı ile başlayan serüvenimizde Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve Adapazarı İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. Şimdi de Serdivan'ımıza hizmet etmek adına Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu gerçekleştiriyoruz. Rabb'im hakkımızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin" ifadelerini kullandı.

"Serdivan için hayallerimiz var"

Güçlü ekip ve değerli projelerinin olduğunu söyleyen Adem Tok, "Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu Türkiye Yüzyılı vizyonunu kendimize misyon edinerek Serdivan'a hizmet etme niyetindeyiz. AK Parti'mizin gönül belediyeciliği anlayışıyla sürekli gelişen cennet ilçemiz Serdivan için hayallerimiz var. Güçlü bir ekip ve projelerimizle inşallah Serdivan'ımıza hizmet edeceğiz. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere AK Parti'mize hizmet eden siyasi büyüklerimize layık olmak adına, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugün Serdivan'ımıza Belediye Başkan Aday Adayı oldum, ancak partimiz ne görev verirse verilen her türlü görevi layığıyla yapmak için bugüne kadar olduğu gibi her zaman getirmek için hazırım" şeklinde konuştu.