Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı  Ali Tamer Birlik, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85.yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. yılında minnet ve rahmetle anıyoruz.” diyen Başkan Birlik mesajında;

"Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 85. yılında saygı, özlem ve minnetle anıyorum. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliği ve vizyonu sayesinde bizler bugün bağımsız, güçlü ve gelişmiş bir ülkede yaşıyoruz. Atatürk'ün bize bıraktığı mirası korumak ve geliştirmek için her birimiz üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Onun fikirleri, ilkeleri ve devrimleri bize yol göstermeye devam edecektir.

Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, onların bize emanet ettiği Cumhuriyetimize sahip çıkmaya söz veriyoruz. Türk milleti olarak, Atatürk'ün izinden ayrılmadan, birlik ve beraberlik içinde daha aydınlık bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü vesilesiyle, tüm vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir gün diliyorum." Dedi.