AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran, teşkilat buluşmaları kapsamanın AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Serdar Akgün ve Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye Yüzyılı'nın mimarı olacak gençlerle bir araya geldiklerini, Sakarya’nın hedeflerine ulaşmasında hep birlikte çalışacaklarını, gençlere büyük görevler düştüğünü ifade etti. 

SAKARYA’NIN KALKINMASINDA GENÇLERLE BİRLİKTE KOŞACAĞIZ”

Duran, Türkiye Yüzyılı hedeflerinde gençlere önemli çalışmalar yapacaklarını, gençlere her konuda güvenlerinin tam olduğunu, Sakarya’nın kalkınmasında gençlerin önemli rol oynayacağını vurguladı.

Türkiye Yüzyılı'na Sakarya mührünü vurmak için, gençlerle birlikte koşacaklarını belirten Duran, Sakarya’nın geleceğini, gençlerle birlikte inşaa edeceklerini belirtti.

-“ GENÇLİK KOLLARI BİZİM YÜZ AKIMIZ ”

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, konuşmasına şöyle devam etti:

“Biz, gençlerimizi; şehrimizi yaşatacak, sürekli kılacak bir güç ve vizyon olarak görüyoruz. Onların Sakarya’da mutlu olmalarını istiyoruz. Kültür, sanat, spor, eğitim ve medya gibi alanlarda şehrimiz gençlerine yönelik birçok projemiz olacak. Biz gençlerin dinamizmini iyi biliyoruz. Onlar için çalışacak ve üreteceğiz. Gençlik kolları bizim yüz akımız. Kardeşlerimizle güzel ve keyifli bir sohbet yaptık. Bu vesileyle İl Gençlik Kolları Başkanımız Serdar Akgün nezdinde, çalışmalarındaki özverileri için AK Parti Sakarya İl Gençlik Kollarımızı, tebrik ediyor, misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Gençlerimiz başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

IMG_2230IMG_2225