SASİAD Yönetim Kurulu Başkan Ali Tamer Birlik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Birlik mesajında’’ şehrimizde ve ülkemizde vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına fedakarca görev yapan, üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle mesleklerini icra eden tüm basın mensuplarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladığını ifade etti. 

Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ali Tamer Birlik mesajında şu ifadelere yer verdi. “Şehrimizde ve ülkemizde vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılamak adına fedakarca görev yapan, üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle mesleklerini icra eden tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Gazetecilik; fedakarlık, sorumluluk isteyen ve zor şartlar altında yapılan önemli bir meslektir. Meslek ilkeleri ve değerlerini ön planda tutarak kamuoyuna doğru bilgilendiren, görevlerini büyük bir emek ve hassasiyetle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire şayandır. Şehrimizin gelişmesinde vatandaşlarımızın doğru habere ulaşmasında katkılar sunan değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.