Bayramların birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı günler olduğunu söyleyen SASİAD Başkanı Ali Tamer Birlik, bayramın insanlığa tüm dünyada barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Bayramların tüm ailenin bir araya geldiği özel günler olduğunu ifade eden Birlik, " Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının sonunda bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dargınlık ve küskünlüklerimizi unutarak, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı, özellikle kritik süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğin, barışın ve huzurun hakim olduğu bir dünya dileğiyle tüm halkımızın Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlıklı günler dilerim. dileğinde bulundu.