Açılış Törenine Katılan Önemli İsimler
Turnuvanın açılış törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, Sakarya Büyükşehir Gençlik ve Spor Daire Başkanı Orhan Bayraktar, Ticaret Odası Ticaret ve AR-GE Komisyon Başkanı Behlül Bayrak, Uluslararası Karate Hakemi Uğur Kobaş, Sakarya Futbol Temsilcisi Tezcan Demir ve SESOB Tesisatçılar ve Doğalgazcılar Odası Başkanı Emre Muti gibi önemli isimler katıldı. Açılış törenine ayrıca forma sahipleri ve önceki dönem komite üyeleri de katıldı.
Turnuva Heyecanı Başladı
Turnuva, SATSO 7. Meslek Komitesi olarak Adem Bilgen, Meclis üyesi Emrah Tetik, Meclis Üyesi Salih Kılınçarslan, Komite Başkanı Barış Dalkan, Komite üyesi Erdem Yaşar ve Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz öncülüğünde gerçekleşti. Katılımcılar, futbol sahasında hünerlerini sergilediler. Sporun birleştirici gücünün öne çıktığı bu etkinlikte, dostluk ve rekabetin en güzel örnekleri sergilendi. Katılımcılar, hem eğlendi hem de birbirleriyle kaynaşma fırsatı buldu.
Turnuva, Altek Teknik Tesisat ana sponsorluğunda gerçekleştirildi
Komite üyeleri, destek veren tüm forma sponsorlarına ve açılışa katılan tüm başkanlara, firma ve firma sahiplerine, özellikle ana sponsorumuz Altek Teknik Tesisat'a teşekkür etti.
Birlik ve Beraberlik
SATSO 7. Meslek Komitesi'nin düzenlediği bu geleneksel turnuva, sektör çalışanları arasında birlik ve dayanışmayı pekiştirirken, sporun da hayatın önemli bir parçası olduğunu bir kez daha gösterdi. Turnuva, önümüzdeki günlerde de devam edecek ve büyük bir coşku ile sona erecek.