#YolunSonuYıllarınHasreti hashtag ile çıktığımız bu yolda oynadığımız futbolla maalesef yılların hasreti olan 1. Lige uzak kalıyoruz. YAKIŞMIYOR!

Baktığımızda yapılan transferlerle ligin üstünde bir takım olduğumuz apaçık ortaya çıkarken, takımın bu kadar isteksiz, verimsiz oynaması kafalarımızda soru işareti bırakmıyor değil. Geçtiğimiz sezon anlaştığımız futbolcular dahil ortalama 20'nin üzerinde transfer yaptık fakat 4 haftadır izlediğimiz kadarıyla gözlerimizin pasını silecek, özlediğimiz futbolu izleten bir takım daha göremedik.

Yoksa daha takım mı olamadık?

4 haftadır maçlara başladığımız ilk 11'imiz hemen hemen aynı. Oynadığımız futbol ortada olmasına rağmen sonuç üretemiyor ve oynadığımız futbolun üstüne bir şeyler katmadan devam ediyoruz. Bu böyle nereye kadar devam eder, ne zaman üst üste maç kazanma alışkanlığımız başlar orası meçhul.

Problem teknik direktörümüz İsmail Ertekin mi yoksa futbolcularımız mı?

4 haftadır oynadığımız futbol ile her geçen hafta şampiyonluk yolundan uzaklaşıyoruz. Artık bu duruma gerek hocamızın gerek futbolcularımızın dur demeleri lazım.

Ligin başındayız ve daha önümüzde 34 hafta var. İnşallah önümüzdeki 14 Ekim Çarşamba günü oynayacağımız zorlu deplasman olan Van FK maçı kazanma alışkanlığımızı yakalamamız için güzel bir başlangıç olur ve geçtiğimiz 4 haftayı bize unutturur.

#YolunSonuYıllarınHasreti hashtag ile çıktığımız bu yolda inşallah şampiyon oluruz ve hak ettiğimiz, olmamız gereken yerde oluruz.

Bizler inanıyoruz sizlerde inanın.