Günlerce uğraş TFF'ye git biz hakkımız olan play-off mücadelesini oynamak istiyoruz diye dilekçeler ver yazılar gönder mahkemelere başvur hakkın olan play-off mücadeleleri oynanacağını duyur bütün şehri şampiyonluğa inandır, sonuç koskoca bir HÜSRAN!

4 Mayıs'tan bu yana idman yapan takım bırakın mücadele etmeyi ayakta durmaya bile mecalleri yoktu. Ya idmanlar çok ağırdı oyuncuların maç oynamaya güçleri kalmadı ya da sadece idman diye sadece toplandılar. Ne kondisyon nede taktik çalıştılar. Sanki Antalya'ya tatile gitmişlerde havuzda keyif yaparken kıramayacakları birinden halı saha teklifi alıp gittikleri maç gibi bir görüntü vardı. Olgunlar turnuvasında oynayan 45 yaşında 11 adam 4 Mayıs'tan bugüne idman yapsa Ankara Demir maçında sahada olanlardan daha çok koşardı daha çok mücadele ederdi. Her şeyi bir yana bıraktım bu kadar ruhsuz adam nasıl oluyor da bizleri buluyor anlamıyorum.

Geçen sene ve bu sene gözlemlediğim kadarıyla artık Şaban Hoca'dan da geçmiş. Şaban Hoca önceden oyunu harika okur maçın gidişatına göre harika müdahaleler ederdi şimdi ise bir eli çenesinde diğer eliyle kolunu tutuyor boş gözlerle maçı takip ediyor, oyunu okumakta güçlük çekiyor gibi bir edası vardı. Diyebilirim ki artık Şaban Yıldırım büyük maçları kaldıramıyor ve kazanamıyor.

Biz artık 2020-2021 sezonunda play-off'lara kalmadan Şampiyon olmak istiyoruz. Sahada savaşmayan, mücadele etmeyen, ruhsuz topçuları istemiyoruz. Koskoca şehrin hayalleriyle oynamayın. Bunu bilin ve buna dikkat edin!