Bizleri amatör yönetimden profesyonel yönetime geçiren Cumhur Genç ve ekibi, Sakaryaspor'da işleri yoluna koydu. Geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla göz doldurmayı başaran Cumhur Genç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yle birlikte büyük işlere ve projelere imza atmayada devam ediyor.

Yaptığı projelerde Sakaryaspor'a büyük gelir payı sağlayan ve canla başla mücalede eden Cumhur Genç, şehre şampiyonluk yaşatmak için elinden geleni ardına koymuyor, transfer çalışmalarını da büyük bir titizlikle devam ettiriyor.

2 senedir üst üste 1. Lig'e çıkmayı play-off final maçlarında kaçıran Sakaryaspor'da yönetim, ligin ikinci yarısı öncesinde takıma gerekli mevkilere doğru transferler yaparak, ikinci yarıda kalan maçları kazanıp TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta direk şampiyon olarak çıkmak istiyor.

Şehrin çocukları olarak başta; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye desteklerinden dolayı, sonrasında Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç ve ekibine gösterdiği mücadeleden dolayı teşekkür ediyoruz!