Yeni teknik direktör olarak göreve başlayan Engin Korukır, Pazar günü oynanan Fethiyespor maçında göze çarpan tek şey bu güne kadar oynanan sistem aynı olmasına rağmen takımın hücumu daha fazla önem veren bir Sakaryaspor izlemiştik .


Oynanan Fethiyespor maçında Sakaryaspor top oynamaya çalışsada rakibe  çok pozisyon verdiğini gördük  ne var ki bu oyun sonucu alınan 3 -1 galibiyet bizim için çok değerli oldu.


Ne var ki oynanan maç sırasında Sakaryaspor’umuzun bulduğu pozisyonları değerlendirselerdi bu maç 6 -1 olarak bitebilirdi derim . 


Sonuç olarak dikkatimi çeken olaylardan biri Erçağ  ilk kez forma giydiğini gördüm. Âmâ Mahir pozisyonlar bulsa da  değerlendiremeyeşi Zonguldak maçındaki mahir nerede dedirtİ

Netice itibariyle Sakaryaspor’da kalecimiz hariç herkesin gol atabilme özelliğinin olması bizleri sevindirdi.Yinede bakıyorum kadromuza geniş ama futbolcularımızın TFF gitmelerinin sebebi nedir dersek futbolcuları kulüple olan ekonomik sıkıntıları. Son olarak şunu söyleyebilirim Ekonomik kırizi aşan bir yönetim olursa bu ligi şampiyon olarak bitiririz

Gelelim Sakaryaspor’umuzun ilk kurucularından olan İhsan Ayhan amcamızın cenazesinde İsmail Gürses’ten başka bir tane kulüp yöneticilerinden kimse olmayışı Sakaryasporu sevenleri üzmüş olmaları dikkatimizi çekmişti. Ne var ki ömür bu ; belki bu yönetimin veya diğer yönetim üyelerinde olan üyelerinde aynı duruma düştüklerinde cenazelerinde kimler olacak diye düşünmelerini isterim. 

Şunu unutmamak gerek; Sakaryasporumuzda ne yöneticiler gördük kulübü borçlu bıraktılar ama İhsan Ayhan  bey ( Rahmetli) kulübü görev yaptığı dönemlerde hiç borç bırakmadan kulübü teslim etmiştir. Böyle bir değerli abimizin son görevinde olmalarını isterdim.

Son olarak ise yönetimde yenilikleri getiren ekonomi yönünden çok kazanç sağlayacak projeleri üreterek kulübe katkı sağlayan Erkan Pizrenlinin istifası sonunda yeni istifaların geleceği haberleri acaba kulübümüz neler oluyor dedikoduları kulaktan kulağa yayılırken iştişare kurulunun tamamen istifa etmesi kamunun bu konuda sonucun açıklanmasını yönetimden  istiyor.