Sakaryaspor bünyesinde sporculuğum antrenörlüğüm be bir o kadar sporcum bu formayı şerefinle giymiş  halada  bu şerefli kulübümün formasını giymektedir.
                Bu güne kadar hiçbir maddiyat gözetmeksizin bu kulübün formasıyla ay yıldızlı milli  takımıza sporcu kazandırmam ve antrenör olarak görev yapmamdan onur duyarım.
                Ne var ki  Sakaryasporuma hem sporculuğumla hem antrenörlüğümle hizmet etmeme rağmen tam 40 yılım geçmiş olması her sporcuya nasip olmayan bir yaşam içinde dolu dolu şampiyonluklar ve şampiyon sporcu yetiştirmiş bulunmama rağmen Sakaryaspor  kulüp bünyesinde amatör boks takımım değer taşımamış.
Nedeni ise 
                Daha dün Bayan Hendek Voleybol takımı olarak müsabakalara katılırken ne olduysa oldu bayan voleybol takımı olarak Sakaryaspor kulübünde  profesyonel takım  olarak aktarıldı. 
              Aktarıldı’ da Gençlik spor genel müdürlüğünden gönderilen amatör sporcuların malzemesini ne hikmetse bayan voleybol takımına verdirilmiş.
               Yazık be Biz bu gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için hiçbir maddiyat göz etmeksizin hizmet verirken bayan voleybol takımın antrenöründen sporcusuna kadar her kesin kulüp bünyesinden faydalanmasına rağmen gariban çocukların mücadele ettikleri boks branşındaki çalışmalarında kullanılmak için spor il müdürlüğünden verilen malzemeler profesyonel voleybol takımına verdirilmiş.
             Bu garibanlara malzeme alabilmek için ASKF başkanı Yaşar Zımbaya hatta Gençlik ve spor il müdürümüz Fatih Çelike rica etmemize rağmen yardımcı olmaya çalışacaklarını söylediler. 
              Onlardan Allah razı olsun 
           Sakarya’mızı ve Sakaryaspor’umuzu Boks branşında çeşitli platformlarda gururla temsil ederek çeşitli kategorilerde şampiyonluklar ve  millilikler alarak temsil etmiş olmaları bu haklara sahip olmadıklarını ima ederek malzemelere sahip çıkmalarına izin verdirildi.
            Sayın İsmail Gürses Sakaryaspor’umun Bokstaki mazisini incelersen bize hak vereceğine inanıyorum. Bizler kendi yağımızla kavrulup canımız gibi sevdiğimiz Sakaryaspor’umuzu  temsil ediyoruz.
          Sayın İsmail Gürses Size hiç gelip bize malzeme lazım diye gelip istedik mi. Diyemessiniz 
         Gelin bakın sporcularıma kendi imkanlarımızla aldığımız eşofmanlarımıza Murat sporda (Sakaryaspor Boks) yazısını yazdırdık. 
           Demek ki menfaatsiz sevdik bu takımı.
           Yönetiminizden arızalı olan kondisyon merkezine bulunan eski aletleri istedik onları bile bize fazla görerek . Jimnastik branşına vermişsiniz.
           Ne diyeyim ki :fazla bir şey yazmak istemem Kulübüme zarar verir.
          Ben bu kulüple bütünleştim. Bu kulüpte milli oldum bu kulüpte ve milli takımda antrenörlük yapmaktayım hiçbir maddiyat gözetmeksizin çalışmalarım devam etmektedir. Edecektir de Sakaryaspor Kulübümde cok başkanlar gördüm Allah kulübümüze zeval vermesin bu gariban çocuklarımıza da sahip çıkın derim