Para, para, para Napolyon bile bunu söylerken şimdi Sakaryaspor yönetimi de aynı şeyi söylemekten vaz geçemiyorlar.

Değerli Sakaryaspor severler takıma alınan futbolculara bakınız yaş ortalamaları kaç. Üzüldüğüm tek şey berabere kaldığımız tüm maçlara bakınız hep 85 dakika içerisinde gol yiyorlar. Sonuz beraber.

Nedenini arayan var mı?

Bakıyorum yok,

Bu futbolcular değimli Murat Balabana karşı gelenler .

Bu olayı duymadı mı yönetim

Gelelim asıl nedene

Sevgili Sakaryaspor'u sevenlerim

Hiç kendinize sordunuz mu? Son zamanlarda anlaşılmayan olaylar gözden kaçmıyor.

Bu kulübe yönetici olan bunca başkanlar;

Ya siz bu Sakaryaspor'u ne zannediyorsunuz ki. Mütevazi bu şehrin evladı olan Murat Balaban'ı tekrar alt yapıya gönderdiniz. Şöyle bir bakın Murat Balaban bu takıma ne zarar verdi ki sonuçları herkes biliyor.

Size sormazlar mı? Parayı yolda mı buldunuz. Yarım sezon için yeni teknik direktörümüz olan Serdar Bozkurt'u 650.000 TL anlaşarak takıma getirdiniz üstelik ikinci yıl için 1 milyon 250 bin TL'lik anlaşma yaptınız.

Şunu gerçek olarak söyleyebilirim ki yanlış anlaşılmaya gidilmesin hocanın aldığı bu paralar beni ilgilendirmez. Yönetim isterse 5 milyon TL'lik anlaşma yapsın.

Sakaryaspor'luların tek derdi; bu paralar sizlerin olsaydı bu şekilde harcar mıydınız acaba?

Bakınız bir kere 4 yıldan beri harcanan paranın takribi 100 milyon olduğunu tahmin etmekteyim.

Belirli bir kitleyi memnun etmek için bu kadar para harcanmaz. 4 yıl zarfında bu takımın sisteminde bir değişiklik oldu mu? Her yönetim elde mevcut futbolcuları gönderip yenilerini alınıyor.

Sonuç Play-Off'tan dönüyoruz.

Cumhurbaşkanımızın yeni getireceği yönetim için yeni yasa gelirse bu kadar bol keseden harcama yapabilecek misiniz?

Bu kadar paraya anlaştığınız bu hocanın elinde sihirli değneği var galiba. Ne var ki bu değneğin hükmü bitmiş. Takım aynı tas aynı hamam yine. Anlayan var mı acaba? Bu şehrin evlatları il dışında çeşitli takımlarda top koşturuyorlar. Onları arayan yok nedendir acaba?

Sonuç olarak eğer Murat balaban bu kulüpte kalsaydı 1 milyon 900 bin TL kulübün kasasında kalacaktı. Yazıktır günahtır..