Sakaryasporumuzun hali
Düşünebiliyor musunuz İsmail Gürses yönetimi göreve geldiği günden bu 20 milyon TL üzerinde para harcandığı söyleniliyor. Ayrıca bu yönetim sanki ihtiyaç varmışçasına 40'a yakın futbolcu aldı verdi. Sonuç ne oldu gecen sene bir altta oynadığımız play-off'tan 3. Lig şampiyonluğu alarak bir üste çıktık.
Çıktıkta kiminle çıktık
Osman hocamızla
Bu hoca geldiği günden gittiği gününe kadar maddi konuda hiçbir engel çıkarmadı ne verdilerse onunla yetinen kişi oldu.
Amac Sakaryasporu bir üst tura çıkarmak olup başaran tek hoca idi
Ne hikmetse bundan önceki hocalar bu takıma bir şey veremedikleri gibi kulüpten alacaklı olarak ayrıldılar.
Osman hoca na mağlup takımı bir üste çıkarmasına rağmen üstelik kendi sahamızda 4 maç oynamadığımız halde puan kaybetmeyerek yola devem eden hocayı bir anda Gürses yönetimi ilişkisini keserek
Engin hocayı getirdiler.
Getirdiler de takımda maddi sorunlar olmasına rağmen ayrıca alakası olmayan transferler yapan yönetim al sana bu takımı şampiyon yap diyerek görev verdiler.
Yönetimin vermiş oldukları vaatler ne hocaya yaradı nede futbolculara ne var ki Sakarya halkımıza yapmış olduğu 40 a yakın transferler karşılığında yapılan maliyetlerden hiç haber söz konusu olmadı.
Ne var ki gündeme oturan bu transferlerle takımı play-offa taşımasına rağmen finalde hiçbir işe yapamadılar.
Buda bir milyonun üzerindeki Sakarya halkının dikkatini çekerek bedavadan kaçan şampiyonluğa üzüldüler .
Soruyorum şimdi
Yapılan transferlerdeki yeni futbolculara ne kadar para verildi ne kadar verilmedi. Verildi ise neden oynamadılar. Verilmediyse neden yönetim kamuya verildi demelerine rağmen alacaklı olan futbolcular federasyona müracaat etmeye çalışıyorlar.


Sakaryaspor'un sezon boyunca ortaya koyduğu bu tabloda Başkan İsmail Gürses ile yönetimin 'in Gürses ve yönetim takımın bugünkü hayal kırıklığından sorumludur. Sezon başından buyana
hatalara ve yanlışlıklara karşı ses çıkarmayan başkan ve yönetim sezon sürecinden sorumlu olmalarına rağmen hiçbir ses çıkarmayarak güya yolumuza devam ettirdiler.
Kendilerine göre başarılı sezon geçirdik demelerine rağmen. Sonuç hüsran olmuştur.
Bakıyorum etrafıma ne kadar taraftar varsa yönetime ve futbolculara kağır ediyorlar . Haklıdırlar da
Sen yaz kış demeden en yakın deplasmandan en uzak deplasmana giderek takımı yanalız bırakma sonuç onların beklentisini finalde yaşatma.
Yazık değil mi bu genç kardeşlerimize
Duyuyorum çeşitli iş yerlerinde çalışan ve talebe çocuklarımız haftalık harçlıklarınla Sakaryaspor sevdasıyla Mersine Play-Offa gitmeleri bizlerin gönül dostları olarak sezonun en başarılı seyircileri olmuşlardır.
Hadi bakalım kongrede yönetim neler anlatacak göreceğiz. Kim haklı, kim haksız