Gazetelerde bakıyoruz yönetim futbolculara para cezası vermiş. Sormazlar mı size 3 maç öncesi yapılan bu harekette neden bunu gündeme getirip o futbolculara kesmediniz bu cezayı?
Tabiki finalde bu çocuklar takımı şampiyon yapsalardı o zaman bu konu gündeme gelmeyecekti değil mi?
Neden bu kongre yakın zaman da başkan adı gecen cezayı vererek ortamı daha da germesine sebep olacağına inanıyorum. Çünkü buralara kadar gelirken yönetimde olan arkadaşlar ne ile meşgul idiler. Şimdi aklınıza gelerek bu cezayı veriyorsunuz. Ben bu futbolcuların yaptıklarını tasvir etmiyorum Gerçi futbolcuları bu konuma getirenlere kim ceza kesecek diye sormazlar mı adama?
Üstelik ayrıca futbolculara kesilecek cezayı anlarımda, futbolculara olan borçlara karşımı bu uygulama çıktı.

Halit Evin için ilginç bir iddia ortaya atıldı
Sakaryaspor başkan vekili Halit Evin'nin kulüpteki görev süresinde Sakaryaspor'umuza harcamış olduğu paranın 1,5 Milyon TL'yi olduğunu bu parayı alabilmesi içinde karar defterine alacağını borç olarak yazdırdığı görevden ayrılması halinde bu parayı geri isteyeceğini belirten Halit Evin ve bir kaç yöneticinin daha aynı yöntemle verdikleri paraları isteyeceklerini belirtmeleri ve kulübün borç hanesine yazdırdıkları iddiası ne kadar doğru yada yanlış olsa da Halit Evinin bu gibi konuşmaları Sakarya gündemine şap diye oturmasına neden olmuştur.

Taraftar gözü ile Sakaryaspor
Taraftarlar futbolculara para verdiler diye basına demeç verenlere soruyorlar. Madem ki yönetim futbolculara parayı verdilerde neden Mersin'de finalde adam gibi oynamadılar.
Madem paraları verdinizde bu futbolcular yönetimi ve başkanı alacaklarına karşı TFF'ye dava ediyor.
Nedeni ise ödenmeyen alacakları paralar yüzünden.
Sonuç olarak Sakaryaspor'umuzu geçen yıl ki gibi yönetilseydi bu takım bir üste çıkardı o zaman değerli başkanımız bir kat daha değeri artardı.
Her şeyin başında para ,para, para geliyor.
Çünkü futbolcularımızın profesyonel düşündükleri tek şey transferlerde yapılan miktarı alıp çekip gitmek. Tabiki parayı düşünecekler. Tüm futbolcuların 36 yaşına geldiklerinde sahalardan emekli oluyorlar da ondan.