2019'da arkamızda iki genel başkan, yedi vekil, iki il başkanı, iki ilçe başkanı var diyen kaybetti.

2024'te yine biri aynı hataya düştü. Arkamızda iki genel başkan, beş vekil bence beş vekil de yok, iki il başkanı, iki ilçe başkanı ve bir de bakan var deniyor...

Ve unutmadan, daha düne kadar TOKİ'yi ilçemize sokmayız diyenler, boylarını aşan bir projeyi inandırıcı olsun diye TOKİ ile yapacağız diyor. Siz bırakın yüz yılın projesini de, iki yıl önce daha modernini yapacağız deyip, bilboardlara çarşaf çarşaf astığınız hayali salonu, biz söz verdik altından kalkamadık bu salonu TOKİ'ye yaptıracağız deyin belki tutar.

Yemez kardeşim bu millet! 2019'da sizi güçlünün karşısında durduğunuz için, beş yıl buradayız sözünü verdiğiniz için seçmişti. Siz milletin size olan teveccüh sebebini anlayamamış olacaksınız ki; karşıdaki gücün büyüsüne kapılıp, tüm sözleri unutup, güçlünün yanında yer aldınız. Fakat, ne hikmetse o güçlünün hiçbir gücünden faydalanamadınız.

Şimdi zaman ayrı, senaryo aynı. Bu millet güçlünün değil, hak edenin yanında olacak yine. Güçlünün yanında olmak size büyük bir hezimet yaşatacak. Her şeyin güç olmadığını 2019'da meydanlarda siz haykırıyordunuz. Demek ki; bu haykırma kalpten değilmiş. Şimdi bu sonucu güçlüye rağmen, kaybetmenin hüznünü yaşayacaksınız ve kaybedeceksiniz.

Saygılarımla...